Дрони мають стати всепогодними

Використання дронів на фронтах російсько-української війни привнесло нововведення в тактику та стратегію ведення бойових дій, про що напевно напишуть у підручниках з військового мистецтва. Застосування безпілотників обома сторонами військового конфлікту практично “заморозило” лінію фронту, адже ситуація на полі бою і далеко за ним проглядається в реальному часі. Тому важко непомітно для ворога накопичити сили, підвести бронетехніку або стріляти зі ствольної артилерії та мінометів із закритих позицій. Втім, на нинішній війні поняття “закриті позиції” геть-чисто втратило свій сенс.

Робота великої кількості безпілотників, розрахованих різні частоти, вимагає від противника вкладатися у системи ППО і РЕБ, але БПЛА однаково прориваються в тил.

Тільки дощова, туманна чи вітряна погода заважає дронам дзижчати над полем бою. Однак і це незабаром може не стати проблемою.

У статті Україні треба виробляти всепогодні дрони зазначено, на що треба звернути увагу, щоб безпілотники могли літати над полем бою в туман та за досить сильного вітру.

Автор публікації

Офлайн 6 місяців

Zptown

Zptown 15
Коментарі: 0Публікації: 1Реєстрація: 13-12-2023