Чим цікавий розділ “Блог”?

Найчастіше, знайшовши цікавий товар або послугу, хочеться докладніше дізнатися про компанію, що їх пропонує. Як працюють, чим відрізняються від конкурентів, історію створення компанії чи виникнення бізнес-ідеї тощо.

Просто відкривайте статтю, що зацікавила вас, і читайте в ній все найкорисніше.

Чим корисні статті для власників сайтів?


  • В оглядовій статті можна торкнутися безліч цікавих подробиць про вашу компанію або сайт, які не містяться у форматі короткого опису в каталозі. За бажання від однієї компанії можна додати не одну, а цілу серію статей з різними товарами та послугами. Ретельно описані пропозиції стають зрозумілішими та доступнішими потенційним клієнтам.
  • У статті розгорнуто описані переваги вашого товару чи послуги, вигідно представлені порівняно з подібними конкурентними пропозиціями, щоб клієнт вибрав саме вас.
  • Також у великому тексті набагато простіше використовувати необхідні ключові слова для просування вашого сайту в пошуковій системі.
  • В оглядовій статті використовуються ілюстрації, які яскраво та наочно демонструють ваш товар чи послугу “обличчям”, а також показані особливості виробництва, залаштунки вашого бізнесу тощо, цікаві вашим клієнтам, моменти.