Safegood – Сейфи та офісні металеві меблі

 

Додаткова інформація

МістоКиїв
ВулицяБойчука 2/34
Поштовий індекс01104
Телефон(099)617-60-08
Ел. адресаinfosafegood@ukr.net
Час роботиПн-пт: 09:00-19:00, сб: 10:00-18:00
URLhttps://safegood.com.ua
Фейсбукhttps://www.facebook.com/Shopsafegood/
Інстаграмhttps://www.instagram.com/safegoodadm/

Інтернет-магазин, що спеціалізується на продажу сейфів і металевих меблів «SafeGood». Ми є невеликим, але дружним і професійним колективом, що із задоволенням допоможе розібратися у виборі такого актуального на сьогодні виробу, як сейф.
Ми прагнемо, у першу чергу, не просто продати товар, а допомогти нашим клієнтам придбати сейф, який буде максимально повно відповідати саме їх власним потребам і призначенню (так, призначення сейфа теж варіюється). Допоможемо у підборі оптимального розміру, та у дизайні виробу, щоб він зміг гармонійно доповнити інтер’єр.
Досвід більшості наших співробітників обчислюється десятками років, тому Ви можете не сумніватися – вони багато знають про продукцію, за яку розповідають Вам. І це не інформація на рівні випадкових роликів у мережі, де часто вміст, м’яко кажучи, відірвано від повсякденної дійсності. Ці люди на особистому досвіді знайомилися з особливостями різних моделей сейфів та їх конструкцією, системами замикання і роботою різних типів сейфових замків, специфікою монтажу та місця розташування у різних приміщеннях.
Важливим пунктом у нашій роботі є наявність салону-магазину “Сейфи, замки” у Києві, в якому Ви можете ознайомитися з більшою частиною продукції з великого списку позицій, що продається нашим інтернет-магазином. Як говорить народна мудрість: «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути», чи не так? Саме в салоні-магазині “Сейфи, замки” на вул. Бойчука, 2/34. Ви зможете оцінити, наскільки легко і широко відчиняються двері, яка вага сейфа, особисто перевірити зручність відкривання замку, місткість і специфіку розміщення цінностей різних габаритів безпосередньо у самому сейфі.
Широкий асортимент продукції забезпечує один з найбільш важливих аспектів для кінцевого користувача – можливість вибору. Ми представляємо сейфи різних типів, наприклад, меблеві, стінні вбудовувані, банківські, збройові, готельні, а також різних класів опору та вогнестійкості. Крім усього вищезгаданого, різноманітність сейфів нашого магазину полягає в тому, що ми працюємо не тільки з українськими виробниками (Ferocon, Gute, Паритет-К, УХЛ-Маш), але й мануфактурами Італії (Technomax), Південної Кореї (Eagle Safes), Словаччини (Safetronics), Німеччини (MDTB).

Автор публікації

Офлайн 2 місяці

Safegood

Safegood 15
Коментарі: 0Публікації: 2Реєстрація: 29-06-2023
Ідентифікатор лістингу: 950649d478b40577

Коментарі