АГРОТЕХНІКА у Хмельницькому

 

Додаткова інформація

ОбластьХмельницька область
МістоХмельницький
ВулицяПроспект Миру 102/1
Поштовий індекс29000
Телефон+3 (8097) 555 63 63
Ел. адресаagromachine.com.ua@ukr.net
Час роботи24/7
URLhttps://agromachine.com.ua/
Фейсбукhttps://www.facebook.com/agrotehnicavagromachine
Інстаграмhttps://www.instagram.com/agromachine.com.ua/

Асортимент агротехніки інтернет магазину agromachine.com.ua

Якщо ви шукаєте якісну та надійну агротехніку для свого господарства, то вам варто звернути увагу на інтернет магазин agromachine.com.ua. Це один з найбільших та найпопулярніших магазинів сільськогосподарської техніки в Україні, який пропонує широкий вибір продукції від провідних світових в.иробників.

У асортименті інтернет магазину agromachine.com.ua ви знайдете:

– Мінітрактори з кабіною та без кабіни, які ідеально підходять для роботи на невеликих та середніх площах. Мінітрактори мають потужні двигуни, гідростатичну трансмісію, повний привід, гідравлічну систему та можливість встановлення різного навісного обладнання. Мінітрактори дозволяють виконувати такі операції, як вспашка, культивація, фрезерування, сівба, збирання врожаю, транспортування, снігозбирання та інші.
– Мототрактори та мотоблоки, які є незамінними помічниками для дачників, садівників та фермерів. Мототрактори та мотоблоки мають компактні розміри, легку вагу, маневреність, економічність та високу продуктивність. Мототрактори та мотоблоки можна оснащувати різними навісними пристроями, такими як плуги, культиватори, фрези, косарки, оприскувачі, сіялки, картофелекопалки, причіпи та інші.
– Генератори, які забезпечують надійне електроживлення для вашого господарства. Генератори відрізняються за типом палива (бензинові, дизельні, газові), за потужністю (від 1 до 100 кВт), за режимом роботи (аварійні, резервні, постійні), за конструкцією (стаціонарні, пересувні, звукоізольовані). Генератори допоможуть вам підтримувати роботу вашої техніки, освітлення, опалення, водопостачання та інших споживачів електроенергії.
– Спецтехніка, яка призначена для виконання спеціалізованих робіт на вашому господарстві. Спецтехніка включає в себе такі види техніки, як екскаватори, навантажувачі, трактори, комбайни, кормозбиральні машини, прес-підбирачі, розкидачі добрив, сільгоспавтомобілі та інші. Спецтехніка дозволяє вам ефективно вирішувати такі завдання, як землеробство, будівництво, ремонт, переробка, зберігання, транспортування та інші.

Всі ці види агротехніки ви можете придбати в інтернет магазині agromachine.com.ua за вигідними цінами, з гарантією якості, з доставкою по всій Україні та з можливістю оплати зручним для вас способом. Також ви можете отримати безкоштовну консультацію від наших фахівців, які допоможуть вам вибрати оптимальну агротехніку для вашого господарства.

Не зволікайте, замовляйте агротехніку в інтернет магазині agromachine.com.ua та отримуйте максимальну віддачу від вашої землі!

Автор публікації

Офлайн 1 місяць

Serhiygooru

Serhiygooru 5
Коментарі: 0Публікації: 1Реєстрація: 13-01-2024
Ідентифікатор лістингу: 82965a2b5dcd8a02

Коментарі